کسب و کار خود را برای آینده ای پایدار رهبری کنید.

 

Lead your business into a sustainable future

ما کیستیم

حضور ۱۰ ساله سانیل در دنیای تبلیغات فرصتی عالی برای مشاهده فرهنگ و دنیای تجارت از منظری متفاوت به ما داد. با همکاری طیف گسترده ای از شرکت ها ، متوجه عدم وجود برنامه های مسئولیت اجتماعی شرکت ها و عدم پایبندی به توسعه پایدار در سازمان ها شدیم. اصولی که دغدغه ما بود و مدیران را نسبت به آن کمتر آگاه یافتیم.
دریافتیم که نمی توانیم از مسائل اجتماعی در سازمان ها دور شویم و شرکت ها را در مسیر چالش هایی که به واسطه توسعه یکجانبه صنعتشان و عدم توجه به پیامدهای این توسعه به آنها تحمیل می شود تنها بگذاریم. باید از ساختارها و سیستم های کسب و کار فراتر می رفتیم. ساختاری پر از هرج و مرج و بی مسئولیتی. ساختارهایی که بدون توجه به اثرات زیانبار کسب و کارها بر جامعه، محیط زیست و اقتصاد پایدار شکل گرفته اند و افسارگسیخته به رشد ناموزون خود ادامه میدهند.
با الهام از الگوهای موفق جهانی، همچنین بهره گیری از دانش و تخصص زبده ترین مشاوران این عرصه، شروع به مطالعه عمیقتر در فضای کسب و کار و بنگاه های اقتصادی خرد و کلان ایران نمودیم. ماهها بازار ایران را رصد کردیم و بودجه های قابل توجهی را برای تحقیقات بازار و شناخت دقیق وضعیت مسئولیت اجتماعی بنگاههای اقتصادی صرف نمودیم.
ما به پشتوانه این تجربیات گرانبها، سانیل را به عنوان نخستین آژانس تخصصی csr در ایران بنیان نهادیم.
ما در تلاش هستیم تا درک گسترده تری از پایداری برای کسب و کارهای عصر حاضر و نسل های آینده ایجاد کنیم.

ما کیستیم
چشم انداز

ماموریت ما

ما به رشد اقتصادی پایدار ، متعادل و فراگیر اعتقاد داریم. ما به یک مدل اقتصادی معتقدیم که برای بهبود زندگی مردم و حفظ کره زمین ، کسب و کارها و سایر ذینفعان را به طور مشترک به فعالیت وامیدارد. این امر مستلزم تعهد به شفافیت ، دید مسئولانه و مدیریت مدبرانه ریسک و عملکرد است. برای این امر شرکت ها باید به تجارت مبتنی بر پایداری متعهد باشند.
ما برای دستیابی به این هدف:
درگیر می شویم
نوآوری می کنیم
الهام می گیریم
رشد می دهیم

چشم انداز

اکنون که مرزهای دنیا کمرنگ شده باید برای انزوای ایران و عدم حضورش در جایگاه جهانی چاره اندیشی کرد. حال بیش از هر زمان دیگری وقت آن است که شرکت ها خود را با نیازها و انتظارات جدید بازار جهانی وفق دهند. ما به مسئولیت اجتماعی شرکتی به عنوان وسیله ای برای تغییر و برون رفت از انزوا باور داریم. هرچند گذر از این چالش مسئولیت اصلی دولت است، اما اگر می خواهیم برای شرکت ها و جامعه به طور اساسی و پایدار تغییر ایجاد کنیم ، باید از انفعال خارج شویم.
آژانس سانیل با این چشم انداز قصد دارد شرکت ها را با ابتکاری ترین و کارآمدترین اصول CSR پشتیبانی کند و آنها را به استراتژی ها و ابزارهای توسعه پایدار مجهز کند. سانیل، در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود، متعهدانه تلاش می کند تا جایگاه ایران را به عنوان یکی از پیشروترین کشورها در زمینه کسب و کار مسئولانه و پایدار تثبیت کند.
و برای خود میخواهد که در یک چشم انداز ۵ ساله، به قامت شرکت های ارزش آفرین بین المللی با خدمات جهانی برسد.

کسب و کار ما چه میکند؟

ما اولین قدم در مسیر ایجاد و توسعه مسئولیت اجتماعی شرکتی را با ارزیابی برند و رقبای آن آغاز میکنیم.
همچنین دیدگاه مدیران را با ابزارها و متدهای پیشرفته آنالیز و در نهایت موقعیتی منحصربفرد برای نام تجاری می سازیم. برندی که نه تنها با مخاطبان ارتباط نزدیک برقرار کند، بلکه شرکت را در یک بازار بالقوه اشباع شده متمایز کند. برندی مسئول که انتخاب میکند بروندادهای منفی و مخرب محیط زیستی خود را جبران و به حداقل برساند.
ما با تخصص رسانه ای خود شبکه ای از ارتباطات ایجاد میکنیم که می توانند به حمل و تأیید پیام جدید شرکت شما کمک کنند. برای گسترش مخاطبان جدید شما برنامه ریزی کنند و از اهداف شما پشتیبانی کنند.
ما تلاش می کنیم تا با طراحی اقدامات و استراتژی های معتبر مسئولیت اجتماعی شرکتی، جوامع محلی و نیروهای کاری را که از رشد یکجانبه بنگاهها آسیب دیده اند، به چرخه سالم حیات اجتماعی برگردانیم.
ما به شرکت ها کمک می کنیم تا منافع خود را با منافع مشتریان خود هماهنگ کنند. شرکت ها باید تقاضای فزاینده مشتریان آگاه را برآورده کنند تا در موضوعات اجتماعی در همه زمینه های کسب و کار خود موضع بگیرند. مهم نیست که سازمان شما در مسئولیت پذیری و خوشنامی اجتماعی در چه مرحله ای قرار دارد ، ما می توانیم برای موفقیت حداکثر پشتیبانی و تخصص را به شما ارائه دهیم.
نتیجه یک تحول گسترده در فروش و وجهه برند شما است که شما را نه تنها یک رهبر بازار بلکه یک فعال اجتماعی و محیط زیستی معتبر معرفی می کند.

کسب و کار ما چه میکند؟

مانیفست سانیل

سانیل سازمانی است که توسط ارزش ها هدایت می شود. ما ایده آل گرایی عملی و ذهنیت تجاری را با هم ترکیب می کنیم. ایجاد ارزش جدید و ایجاد یک تغییر مثبت عناصری هستند که در قلب کار روزمره ما قرار دارند.
ما به نهادینه کردن فرهنگ مسئولیت اجتماعی شرکتی پایبندیم.
از دیدگاه ما، بنگاههای اقتصادی برای ثبات و پایداری در قرن پرچالش ۲۱، نیاز به همراهی آژانس ها و سازمان های ارزش آفرین دارند. سازمان هایی که بر پایه باورهای درست بنا شده و رهبران و مدیران را برای اخذ تصمیمات اثرگذار و خلق ارزشها همراهی می کنند.

هیئت ارزش:

آژانس سانیل به طور خاص و هدفمند با شرکای ارجمندی در سطح ملی و بین المللی همکاری می کند.  اشتراک تجارب و تخصص این گروه بی نظیر با آژانس سانیل، از ما یک برند قابل اعتماد می سازد .
از حمایت هیئت ارزش خود سپاسگزاریم:

Seyad Gholamreza Kazemidinan

Director of PR Policy Council
PR Professor

Seyad Gholamreza Kazemidinan

Hossein Azimi

wealth coach
Business Developer & consulter

Hossein Azimi

Dr. Amin Mirmohammadsadeghi

 ,Ceo at Karal Holding
Business Developer & Consulter

Dr. Amin Mirmohammadsadeghi

Hossein Nasrollahikia

Mofid Non-govermental Foundation
Ceo & President of management Committee

Hossein Nasrollahikia

Seyed Ala’aldin Mirmohammadsadeghi

Member of Iran Chamber of Commerce
Iranian philanthropist

Seyed Ala’aldin Mirmohammadsadeghi

Mr.Ali Soltanzadeh

Raad-Alghadir Non-govermental Foundation
Ceo & President of management Committee

Mr.Ali Soltanzadeh

Dr. Hamidreza Mahboubinejad

Startup Expert & Consulter
Ceo at Address for legal service – Australia

drmahbobinejad

ضمنا ما هر روز و هر لحظه از همکاری با تیم ارزش مدار سانیل لذت میبریم. سفیران تحول سانیل که نقشی حیاتی در روند تحول سازمان ما داشتند. تیم سانیل دارای استعداد و شهامتی بدون توقف برای به چالش کشیدن جهان بینی مردم و سازمان ها است.
ایده هایمان کمی عجیب به نظر میرسید با این حال موفقیت های بزرگی به دست آمد
بیایید ادراکات و مدلهای موجود کسب و کار را زیر سوال ببریم. شاید دنیای دلپذیرتری منتظر تصمیم ماست تا پدید آید.

متشکریم

سانیل از نگاه شما

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سانیل می باشد.® طراحی سایت توسط وبموند